top of page
aquablasting-centrum1.jpg

USŁUGI DODATKOWE

W naszej ofercie czyszczenia elementów znajdują się również takie usługi dodatkowe:

mycie części i elementów ultradźwiękami, piaskowanie i sodowanie kabinowe małych i średnich elementów.

Mycie ultradźwiękami

Z wykorzystaniem myjki ultradźwiękowej czyścimy elementy których ze względu na rodzaj zastosowanego materiału nie możemy czyścić metodą aqua blastingu. Myjka nadaje się świetnie do naprawy i konserwacji elementów elektronicznych, elementów mechanicznych, elementów optycznych, jak również do rozpuszczania polimerów. Wanna przepłukuje i czyści elementy w miejscach niedostępnych dla czyszczenia mechanicznego.

Sodowanie kabinowe

Sodowanie to metoda znacznie delikatniejsza od piaskowania. Innowacyjna i ekologiczna metoda na pozbycie się zabrudzeń, starych lakierów oraz farb. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie zastępuje tradycyjne piaskowanie. To metoda, która gwarantuje szybkie i skuteczne efekty, bez ryzyka uszkodzenia materiałów, z których usuwane są zabrudzenia. Sodowania używamy do czyszczenia delikatnych części mechanicznych, elementów używanych w przemyśle spożywczym, drewna, mebli antycznych.

Piaskowanie kabinowe

Piaskowanie kabinowe wykorzystujemy do oczyszczania materiałów stalowych, usuwania rdzy i farby. Nasze piaskarki są dostosowane do pracy z różnymi rodzajami ścierniw, takimi jak: piasek z tworzywa sztucznego, korund, szkiełko czy kwarc. Pozwala to na ich zastosowanie w różnych branżach, zapewniając skuteczne oczyszczanie elementów w krótkim czasie.

Piaskowanie karoseri, ram samochodowych i motocyklowych

Usługa dostępna wkrótce.

bottom of page